0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Sieťová deka proti hmyzu Waldhausen Protect farba petrolejová

Doprodej
Výrobca: Waldhausen
EAN: 4057962126725
Kat. číslo: 3041
Dostupnosť: SKLADOM
Cena: 72,99 EUR


ks

POPIS

Tak nám zmenili farbu....zo svetlo modrej je tmavo zelenomodrá. Chvíľu sme jej zaradenie do predaja zvažovali, predsa len sme "konzervy" zvyknuté na strieborno-svetlo modrou, avšak i v petrolejovej farbe je to aj naďalej vysoko kvalitná deka za dobrý peniaz. Zaručene pristane ryšiakom :-)

Extra hustá, prakticky neviditeľná sieťovina je základom pevnosti tejto deky. Hmyz materiálom neprelezie, tkaninu neprepichne. Napriek tomu deka ostáva priedušná a kôň sa v nej nepotí. Po letnej búrke je na koňovi za chvíľku suchá . Švy na prsiach sú navrhnuté tak, aby nepretržité nosenie deky nijako neobmedzovalo pohyb. Deka sa zapína na prsiach (suchý zips, 2 kovové spony), pod bruchom (2 T-spony), spony na nohy a šnúrkou pod chvostom. Správne nasadená a zapnutá deka sa tak na koňovi nepretáča ani pri váľaní.

 

!!!POZOR! Súčasťou deky nie je krčný diel, ak máte záujem, je potrebné si ho zvlášť objednať!!! Je kombinovateľný taktiež s maskou Protect Petrol alebo inou, Vašou obľúbenou, k dokonalej ochrane koňa pred obťažujúcim hmyzom.

DOSTUPNE VARIANTY

  označení dostupnosť cena
skladom
0 EUR
skladom
0 EUR
skladom
0 EUR
skladom
0 EUR
skladom
0 EUR