0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Dodacie lehoty, doprava, plátby

Dopravné.....................................od 6,- EUR

Plátba dobierkou...........................1,50 EUR

Platba vopred prevodom..................zdarma

Plátba platobnou kartou...................zdarma

 

V prípade, že tovar máme skladom (položka označená „skladom“), vyexpedujeme ho bez zbytočného odkladu najneskôr do 2 pracovných dní po akceptácii objednávky. Všetky objednávky obdržané do 11h odošleme spravidla ten istý deň.

O odovzdaní tovaru prepravcovi budete informovaní emailom. Pokiaľ tovar skladom nemáme, je vo väčšine prípadoch už objednaný a o predpokladanom dátume doručenia budete informovaní telefonicky alebo emailom. Taktiež v prípade problémov s dostupnosťou niektorého tovaru u nášho dodávateľa budete o tejto skutočnosti ihneď informovaní.

Skladová dostupnosť je len informatívna, mení sa každú minútu a nie je vždy možné zaručiť, že v okamžiku potvrdenia objednávky bude tovar stále dostupný, najmä pokiaľ je skladom posledný kus. Ďakujeme za pochopenie.

Ponúkame medzi možnosťami dopravy GLS a DPD. Odosílame zo skladu v Českej republike, doprava na Slovensko trvá 2 pracovné dny.

Pozn.: Prosím, pokiaľ ste po objednaní tovaru neboli kontaktovaní (telefón, email) s informáciou o jej fyzickom odoslaní či spresnení dátumu odoslania, kontaktujte nás prosím emailom (predaj@spokojnykon.eu) alebo telefonicky. Je možné, že sme Vašu objednávku neobdržali (aj napriek tomu že ste po odoslaní objednávky obdržali automatický potvrdzujúci email) alebo bola chybne vyplnená tak, že sa nám nepodarilo Vás skontaktovať.

Ďakujeme.