0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Spokojný koň, Vaš partner pri ochranne koňov proti hmyzu

Kto sme?

V prvom rade sme my sami majitelia koní. Kone chováme v síce krásnom, ale čo do výskytu hmyzu neúnosnom prostredí lužných lesov. Priviesť do takýchto podmienok koňa s letnou vyrážkou, muchára, nebol úplne dobrý nápad, ale samozrejme rovnako ako mnohý z vás sme si ho zaobstarali v zime a v dobrej viere :-). Povaha koňa bohužiaľ absolútne neumožňovala jeho ďalší predaj a už vôbec nie do vhodnejších  (horských) podmienok. Pamätníci asi budú súhlasiť, že v roku 2007 mnoho špecializovaných potrieb pre muchárov a obecne pre ochranu proti hmyzu v ČR dostupných nebolo. Nakupovali sme preto v zahraničí, skúšali sme, čo je najlepšie a mnohokrát sa spálili...A tak sa stal fjordhuculský valach Robin inšpiráciou ku vzniku špecializovaného eshopu s potrebami proti hmyzu pre kone ako zdravé, tak postihnuté letnou vyrážkou, Spokojný kôň. A taktiež s potrebami, ktoré sami vyskúšame a budeme predávať iba tie, ktoré sa nám osvedčia. Kvalitné masky, sieťované deky, chrániče na nohy, repelenty v spreji, repelentné gély, mastičky a takú kozmetiku, ktorá účinne hojí svrbivú či poškodenú kožu (nie len) muchárom.

Špecializovaný eshop s prostriedkami ochrany koní proti hmyzu tak prevádzkuje náš  tým od roku 2009. Časom sme zakotvili prevažne u osvedčených značiek Absorbine, Bucas, Busse, Waldhausen, Cashel a novo Stiefel, NAF, Sticky Trap, SIN HELLAS, v ponuke nájdete ale tiež mnoho iných značiek.

Predaj kvalitných, funkčných a cenovo dostupných produktov je našou prioritou!

 

Od roku 2017 prevádzkujeme tiež túto slovenskú verziu webu Spokojný kôň.

 

Podľa čoho vyberáme produkty  v eshope?

Produkty, ktoré zaraďujeme do predaja, "testujú" nielen naše kone, ale v rámci objektivity i kone niektorých našich vybraných zákazníkov. Je ťažké vyhovieť všetkým a takmer nemožné nájsť repelent, deku, hojivé mlieko atď. všetkým vyhovujúce, riadime sa teda hlasom väčšiny.  Zároveň naslúchame vám, naším zákazníkom a tak budeme radi, pokiaľ nám poskytnete spätnú väzbu, či už aj negatívnu. Čím viac informácií, tým viac objektivity!

 

Ako získavame nízku cenu? Šetríme náklady.

Nakupujeme vo veľkých množstvách a v príhodný čas tak, aby naše nákupné ceny boli čo najlacnejšie. Orientujeme sa len na úzky okruh tovaru, ktorí poznáme a nakupujeme u osvedčených obchodníkov. Sme len internetový obchod, šetríme tak náklady na prevádzku predajne, ktoré sa vždy odrážajú na finálnej cene výrobkov.

 

Chýba vám v ponuke určitý produkt?

Chceme byť vedení našimi zákazníkmi. Uvítame akékoľvek ďalšie požiadavky a tipy na tovar, ktorý by ste chceli v našom eshope za rozumnú cenu kúpiť – pokiaľ to len trochu pôjde, zazmluvníme tovar s dodávateľmi a budete si ho môcť objednať na týchto stránkach. Neváhajte nám zanechať odkaz (nezabudnite uviesť email pre odpoveď) alebo napísať email.

 

Veríme, že i vám sa s pomocou ponúkaných repelentov, sieťových diek a iných produktov podarí nielen skvalitniť život vašich koní postihnutých napr. letnou vyrážkou (ako sa to podarilo nám), ale tiež zvýšiť športovú výkonnosť vašich miláčikov tým, že ich ušetríte od dobiedzania otravného hmyzu.

 

Nech máte spokojné kone!

 

Za tým Ghoda, Hanka Mejtová