0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Paráky na seno Haygain - špičková kvalita

NAPAROVANIA S HAYGAINEM

Seno alebo senáž sú ošetrené v napařováku Haygain horúcou vodnou parou. Výsledkom je, že plesne a baktérie sú zničené a spory strácajú svoje alergénne účinky v dôsledku vysokých teplôt.

Seno sa tak stáva vysoko kvalitným krmivom bez obsahu škodlivín. Všetky dôležité živiny sú v maximálnej miere zachované.

Táto metóda ošetrenia je obzvlášť obzvlášť šetrná a môžeme ju prirovnať k parnému varenie.

Naparovanie sena je obzvlášť vhodné pre dýchavičné alebo staré kone s chronickými dýchacími problémami či kašľom.

PREČO ZROVNA HAYGAIN?

Haygain je patentované riešenie pre prašné seno!

Vďaka sade parných trysiek je para distribuovaná rovnomerne po celom senu.

Vďaka dokonalej izolácii krabice sú dosahované rovnomerne vysoké vnútorné teploty. Do-it-yourself alebo lacné, nepatentované prístroje tohto nemôžu dosiahnuť.

Z tohto dôvodu spoliehajte len na odborníkov s mnohoročnou tradíciou výroby zariadení pre naparovanie sena.

Účinnosť patentovaného produktu firmy Haygain bola potvrdená početnými štúdiami, jedna je na stiahnutie TU. https://www.ghoda.cz/getdoc.php?dir=doc&file=127_studiehaygain.pdf

HAYGAIN V PLNOM NASADENIE UŽ OD ROKU 2007

Štúdie preukázali, že použitie zariadenia na naparovanie sena môže trvalo zlepšiť zdravie a pohodu koní. Pre dlhodobo zdravý respiračný systém a dobrý celkový stav vášho koňa je dôležité kvalitné, čisté krmivo bez alergénov, prachu a plesní či ich spor a kvalitné stajňové prostredie.

Jedinečný systém Haygain pre naparovanie sena bol vyvinutý samotnými koniarov - praktiky s dlhoročnými skúsenosťami s podporou mnohých vedcov, ktorí boli poverení hľadaním inovatívnych riešení pre optimalizáciu celkového zdravotného stavu, dýchacích ciest a tráviaceho systému koní.

Produkty firmy Haygain znižujú množstvo prachu, plesní a baktérií v sene a senáži. Výsledkom naparovanie sena je voňavé a chutné seno, ktoré je zvlášť vhodné pre prieberčivé kone, kone v rekonvalescencii po chorobe či vetrinárním zákroku, kone s chronickými dýchacími ťažkosťami a kašľom či dýchavičnosťou.

Haygain napařováky na seno sú používané a odporúčané nespočetnými najlepších svetových jazdcov, trénerov a veterinárov. Tešíme sa na spoluprácu s vami, aby sme tiež vám mohli pomôcť zlepšiť zdravie vášho koňa a pomôcť vám šetriť peniaze aj stres pri veterinárnych zákrokoch.

Viac informácií o firme na jej oficiálnych stránkach https://haygain.co.uk/.
Výrobca: