0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Maska Waldhausen AWA Premium so strapcami čierna, Pony

Výrobca: Waldhausen
Kat. číslo: 3024
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 20,99 EUR


ks

POPIS

 

Kvalitná, dobre padnúci maska, kedy tvárová časť je totožná s maskou AWA Premium s nosom, len predĺženie na nos je v tomto prípade nahradené strapcami.

Ľahká, priedušná maska ​​s elastickýma ušami a fleecom lemovanými okrajmi. Strapce možno u koní s kratšou hlavou, ktorým vadí na nozdrách, zkrátiť tak, aby končili nad nozdrami a tak stále plnili svoju funkciu proti hmyzu (odporúčame skrátené konca strapcov zataviť napr. Opatrne zapaľovačom). Sieťovina dobre priehľadná, držiaca tvar, ale nejedná sa o hrubú sieťku.

UV rezistentný, však% blokácia UV sme sa od výrobcu zatiaľ nedozvedeli ... Osobne teda vychádzame z všeobecných informácií, kedy podobné typy sieťovín ošetrené jedným nástrekom UV filtra blokujú maximálne 30% UV žiarenia a domnievame sa, že toto číslo bude podobné.

Ak zistíme konkrétne číslo, informáciu aktualizujeme.

V ponuke farba čierna a modrá (pozrite do prehľadu masiek), veľkosť Pony (S), Cob (M), Full (L), XFull (XL).

Pony zodpovedá drobnejším Arabom, jemným huculom / haflinger kobčám, v žiadnom prípade nie je pre menšie poníky. Cobka napr. Normálnym haflingerom, plnokrvníkom a drobnejším teplokrvníkom. Fullka je klasická európska fullka, takže väčšie teplokrvník. XFull už je holt pre kýbel :-)

DOSTUPNE VARIANTY

  označení dostupnosť cena
Pony
skladom
20,99 EUR
Cob
skladom
20,99 EUR
Full
skladom
20,99 EUR
X-Full
skladom
20,99 EUR