0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Ekzémová deka Strong - Malý pony, 85

Náš tip
     
Výrobca: Busse
EAN: 4026107429458
Kat. číslo: 70000011
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 87,99 EUR


ks

POPIS

 

Po sezóne 2018 je táto (a deka Extensive) jednoducho favoritka: Kvalitná ekzémovka aj vo veľkostiach pre najmenšie poníky, skrátka od 85 cm pinďulíky a samozrejme aj pre kone bežných konfekčných veľkostí :-)

Pekne urobená ekzémovka z ľahkého, funkčného materiálu, pevná guma okolo hlavy (oblieka sa o chlp lepšie, než waldhausenka, guma okolo krku nie je až tak tesná, "štelovátko" samozrejme nechýba ani pri hlave, ani na báze krku, takže krk drží dobre) , oblasť kohútika je podložená mäkkým a príjemným huňatým fleecom, brušný diel široký aj v najmenších veľkostiach je robený na tri pracky okolo hrudníka / brucha

K deke sa brušný diel pripína na dve pracky medzi prednými nohami, pracky sú kryté v dlhom látkovom tuneli. Absolútna rozmaznanosť je vystlaný popruh okolo zadných nôh, materiál je veľmi príjemný, zase kvalitný fleece.

Kryt na chvost možno zaistiť okolo chvosta suchým zipsom, takže sa neodhrne. Elastické vsadky pre neobmedzený pohyb samozrejmosťou. Strihom je voľnejšie, než ekzémovky od Waldhausen a vrelo ich odporúčam pre plecaté kone :-)

Deka je ľahučká, z funkčného materiálu, priedušná, rýchlo schne, UV rezistentný.

Súčasťou balenia je aj malý kit na opravy s kúskom látky a s tromi plastovými karabínami (od každej veľkosti jedna). Skladom u nás na eshope bežne všetky veľkosti v šedej, vraj antracitovej farbe, no na antracit mi príde dosť svetlá, avšak je super do stáda.

Biela (striebornobiele) a tyrkysová (aqua) zatiaľ na objednávku (dodanie cca 7-10 dní u vás, keď je u dodávateľa skladom - a v sezóne väčšinou je). Väčšej veľkosti (125-165cm) nájdete v sekcii Pre kone: https://www.spokojenykun.eu/ekzemova-deka-strong-d574/?var=1037.

DOSTUPNE VARIANTY

  označení veľkosť dostupnosť cena
85
skladom
0 EUR
95
na dotaz
0 EUR
105
skladom
0 EUR