0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Devil’s Relief - Diablov spár (tekutý), kanister 2l

NAF Čertův dráp tekutý  
Výrobca: NAF
EAN: 5032410017717
Kat. číslo: 3002025
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 86,51 EUR


ks

POPIS

Devil 's Relief-čertov pazúr tekutý je kombináciou bylinných výťažkov, tinktúr a byliny čertov pazúr - rastliny pochádzajúce z Afriky.
Devil 's Relief-čertov pazúr tekutý poskytuje úľavu stuhnutým kĺbom a pri drobných poraneniach, narazeniach, natiahnutiu alebo odreninách. Prípravok možno kŕmiť všetkým koňom a poníkom s výnimkou gravidných  kobýl.
Čertov pazúr je pôvodom juhoafrická bylina používaná tradične najmä na bolesti svalov, kĺbov, väziva a väzivových úponov.
Zamedzuje ukladaniu škodlivých látok v kĺbových puzdrách a chrupavkách. Pomáha pri bolestiach kĺbov a väzov i vo vyššom veku a zlepšuje celkovú pohyblivosť.
 
Prináša úľavu aj koňom s chronickými bolesťami pri degeneratívnym ochorení pohybového aparátu.
Moderná analytická chémia a farmakológie potvrdili, že hľuzy obsahujú účinnú látku so silným protizápalovým pôsobením, tzv. Harpagosid. Táto látka zasahuje do mnohých procesov zápalových dejov a ukazuje sa ako veľmi nádejná pre klinickú prax v reumatológii.
Účinne zasahuje do degeneratívnych procesov v poškodených kĺboch ​​alebo stavcoch, tlmí bolesť, tíši prebiehajúce zápaly a podporuje hojivé procesy.
 
V klinických štúdiách bol účinok rastliny Diablov u bolestí chrbta porovnateľný s najmodernejšími syntetickými protizápalovými liekmi.
Od roku 2016 je harpagosid na zozname zakázaných látok FEI, nie je teda možné tento prípravok kŕmiť koňom, ktorí sa zúčastňujú pretekov v lehote kratšej 72 hodín pred preteky. Pre tieto prípady použite náš alternatívny produkt Comfort.
 
Balenie: Fľaša s dávkovačom 1000ml.
Balenie vystačí približne na 50 dní.

DOSTUPNE VARIANTY

  označení dostupnosť cena
flaša s dávkovačom 1l
skladom
44,28 EUR
kanister 2l
skladom
86,51 EUR