0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Zincoblock, minerálny liz so zinkom, selenom, železom a kobaltom, balenie 3kg

Výrobca: S.I.N. Hellas
EAN: 4260445661037
Kat. číslo: 9125
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 12,99 EUR


ks

POPIS

Pre starostlivo vyváženú kombináciu zinku, selénu a kobaltu je tento kŕmny doplnok vhodný pri poruchách metabolizmu, ťažkostiach so srsťou, lámavosťou kopýt, ale aj pri svalových problémoch a problémoch s koncentráciou či plodnosťou. Môže aktívne podporiť vylučovanie toxínov z tela, rast zdravé a lesklé srsti, rast a dobrý zdravotný stav kopýt, zlepšenie plodnosti aj rastu a celkového zdravotného stavu. Znižuje pravdepodobnosť plesňových ochorení.

Nedostatok zinku je u koní častým problémom a môže byť príčinou rôznych zdravotných indispozícií, napr. Lámavých kopýt alebo nekvalitné srsti nemajú lesk. Ak je v organizme nedostatok zinku, nemôžu byť účinne nadväzovať toxíny a vylučované z tela.

Pôsobenie a prednosti lizu:

  • zdravá rohovina, koža a srsť
  • posilnenie obranného systému organizmu a zvýšená odolnosť proti plesňovým ochoreniam
  • zlepšenie plodnosti
  • podpora detoxikačných procesov v organizme

Minerálne kŕmny doplnok pre kone, dobytok, ovce a kozy.

Analytické zloženie: sodík 38%, vápnik 0,3%

Zloženie: chlorid sodný, uhličitan vápenatý

Doplnkové látky výživove (na 1 kg): 9000mg zinok ako oxid zinočnatý, 1400 mg monohydrát síranu železnatého (E1), 400mg kobalt ako granulovaný uhličitan kobaltnatý (3b304), 20mg selénu ako selenid sodný (E8).

Kŕmny návod: Umiestnite na miesto s voľným prístupom zvierat. Toto minerálne doplnkové krmivo smie byť kŕmené vzhľadom na obsah stopových prvkov a vitamínov iba koňom, kravám a teľatám do 1% dennej kŕmnej dávky.