0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Tuk na kožu (Balenie 200 ml)

Zedan Přírodní tuk na kůži  
Výrobca: Zedan
EAN: 4005537051002
Kat. číslo: 2006030
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 28,99 EUR


ks

POPIS

Ideálne pre silne používanú kožu. Tuk na kožu ZEDAN zaručuje ideálnu ochranu proti vlhkosti vďaka vodoodpudivému a zvlhčujúcemu účinku. Stará, krehká koža je opäť mäkká a poddajná.

Pre silne namáhanú hladkú kožu. Vodoodpudivý a zvlhčujúci.

Návod na použitie: ZEDAN Prírodné tuk na koži vpravte do kože šetrne bavlnenou handričkou alebo štetcom. Po niekoľkých minútach aplikovaný tuk znovu pomalými krúživými pohybmi vpravte do kože. Trením vzniknuté teplo preniká hlboko do kože, robí ju pružnou a trvalo ju impregnuje. Liek sa ľahšie nanáša, keď má izbovú teplotu. Po chvíli odstráňte prebytočný tuk absorpčným bavlnenou handričkou. Neaplikujte príliš silnú vrstvu tuku!

Zloženie: lanolín, ricínový olej *, repkový olej *, včelí vosk, karnaubský vosk, vosk z cukrovej trstiny, kokosový tuk *

(* Z kontrolovanej BIO-produkcie)

Koža je prírodný produkt, ktorý prichádza do intenzívneho kontaktu s koňom aj jazdcom. Preto sa produkty starostlivosti o kožu ZEDAN tiež skladajú z čisto prírodných látok a sú certifikované a kontrolované podľa Štandard produktov starostlivosti NCP.

Koža je úžasný prírodný materiál. To oceňujú nielen ľudia, ktorí s týmto nádherným materiálom pravidelne pracujú. Vôňa kože, jej hebkosť na dotyk a pocit, ktorý kože vyvoláva, sú nenahraditeľné.

V jazdeckom športe je koža prakticky nenahraditeľná a používame ju rôznymi spôsobmi. A zaťažujeme ju intenzívne. Musí odolať maximálnej záťaži aj neustále nepriazni vetru a počasie. Spaľujúce teplo alebo tuhá zima. Sucho a dážď. Koža odoláva intenzívnej námahe a práve vďaka tejto odolnosti sa presadila v jazdeckom športe.

Aby nestratila svoje úžasné vlastnosti a poskytovala potešenie po celé roky a desaťročia je absolútne nevyhnutné o ňu starať.

Celé zloženie do poslednej použitej látky nájdete na obale. Pretože si myslíme, že je dôležité vedieť, čím je vaša kožené výrobky ošetrené a s čím príde do styku jazdec i kôň.
Všetky naše výrobky sú vyrábané výhradne z prírodných surovín a samozrejme neobsahujú prísady na báze minerálnych olejov, ako sú vazelína a parafínový olej. Pretože koža potrebuje pomerne málo vody, je jej podiel v našich výrobkoch zanedbateľný. A ak je potreba, ako napr. Pre kožené mydlo potom jednoducho pridáte vodu podľa potreby.

Pre naše obaly sme si cielene vybrali materiály ako sklo, pocínovaný plech a papier, pretože tieto materiály majú v súčasnosti najlepšie recyklačné bilanciu.