0

Super Mag, minerálny liz s horčíkom, vápnikom a fosforom, balenie 3kg

Výrobca: S.I.N. Hellas
EAN: 4260445660924
Kat. číslo: 9110
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 9,99 EUR


ks

POPIS

Minerálny liz s horčíkom, vápnikom a fosforom SIN HELLAS Supermag.
Horčík je vysoko dôležitou minerálnou látkou, ktorá sa ukladá nielen vo svaloch, ale spoločne s vápnikom a fosforom tiež v kostiach (cca. 12% všetkého horčíka v tele) a v zuboch. Horčík platí za kľúčový prvok pri tvorbe svalovej hmoty, pri metabolizme svalov a tým aj pre zdravú funkčnú svalovú hmotu. 
 
Soľný liz Supermag je svojou špeciálnou kombináciou horčíka, vápnika, fosforu a ďalších minerálnych látok ideálnym prostriedkom pre dodanie horčíka pri jeho zvýšenej potrebe. Tá nastáva často u mladých zvierat, pri stresových situáciách, u starších zvierat alebo u zvierat citlivých na zmenu počasia.
Dostatočné zásobovanie horčíkom nie je často dosiahnuté základné výživou. Supermag je teda skvelým prostriedkom, ako zabezpečiť rovnomerné dlhodobé zásobovanie horčíkom, najmä u pastierskych chovov.
 
Analytické zložky:
30,0% sodík, 4,6% vápnik, 2,36% horčík, 1,05% fosfor
 
 
Zloženie:
-chlorid sodný, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, zmes minerálov, arómy, melasa
 
 
Doplnkové výživové látky na 1kg:
6.000mg zinok ako oxid zinočnatý (3b603), 1.000mg mangán ako oxid mangánatý (E5), 700mg jód ako granulovaný jodid vápenatý (kriedový, bezvodý) [3b203], 280mg kobalt ako granulovaný uhličitan kobaltnatý (potiahnutý) (3b304l, 25mg selén ako selenit sodný (ES)

 
Minerálny kŕmny doplnok pre kone, kravy, ovce a kozy
 
Balenie 3 kg

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace