0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Slim pre zdrave chudnutie (Balenie 3,3 kg)

NAF Slim pro zdravé hubnutí  
Výrobca: NAF
EAN: 5032410127423
Kat. číslo: 3006015
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 53,55 EUR


ks

POPIS

Pre kone a poníky vo voľnom (pastevnom) ustajnenie môže byť problém udržať ich hmotnosť pod kontrolou. Prirodzenou reakciou chovateľa by bolo zníženie príjmu krmiva, to by však mohlo viesť k nedostatku vitamínov a minerálov.

A tu prichádza na pomoc skvelý kŕmny doplnok Slim.

Slim je prírodný a veľmi chutný doplnok na chudnutie primárne určený na poskytovanie potrebných mikroživín koňom pri obmedzenej strave. Unikátna zmes obsahuje okrem iného aj výťažky morských plodov podporujúci (zrýchľujúci) metabolizmus a poskytuje potrebné vitamíny, minerály a antioxidanty na prírodnej báze.
Prípravok Slim podporuje podporuje zdravé chudnutie prirodzeným spôsobom. Kontrola hmotnosti je základom pre spokojný a plnohodnotný život vašich koní najmä s ohľadom na záťaž pohybového aparátu.

Prípravok Slim by mal byť používaný v spojení s riadenou diétou a vhodným cvičebným režimom.

Zloženie:
Kŕmne múčky (lucerna), morské riasy, slnečnicové semienka, mrkva (sušená), oxid horečnatý, kurkuma, sušené riasy (spirulina), šípovej šupky, mäta, ostružinová listy, repkový olej, čučoriedka

Analytické zložky:
Hrubý proteín 12,4%, oleje a tuky 6,0%, popol 13,9%, vláknina 15,1%, sodík 0,72%

Kŕmny návod:

Kŕmte denne pre vyváženú dennú kŕmnu dávku koní a poníkov náchylných k priberaniu. Doplnkové krmivo pre kone. Podporuje udržanie koní v optimálnej hmotnosti.

Kone a poníky g za deň
nad 600 kg živej hmotnosti 165g denne
400-600 kg živej hmotnosti 110g denne
do 400 kg živej hmotnosti 55g denne

Tipy pre najlepší účinok:

Kŕmte denne zvlášť alebo v zmesi v dennej kŕmnej dávke. Vyhnite sa kŕmenie energetických koncentrovaných krmív. Ak je to možné kombinujte pravidelným cvičením / tréningom. Venujte pozornosť kvalite kŕmeného sena. Obmedzte pastvu.
Pravidelne vážte svojho koňa.