0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Prírodné lesk na koži (Fľaša, 200 ml)

Doprodej
Zedan Přírodní lesk na kůži  
Výrobca: Zedan
EAN: 4005537054003
Kat. číslo: 2006040
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 23,09 EUR


ks

POPIS

Žiarivý lesk pre najjemnejšie hladkú kožu, ideálna pre vaše kožené vybavenie ako sú topánky, chapsy a rukavice.
Lesk na koži ZEDAN je obzvlášť jemný prostriedok pre starostlivosť o tie najjemnejšie kožené výrobky.

Zaisťuje žiarivý lesk bez kompromisov.

Návod na použitie: Naneste ZEDAN Prírodné lesk na koži rovnomerne na kožu mäkkou bavlnenou handričkou. Nechajte niekoľko minút zaschnúť a vyleštite jemným lesklým štetcom alebo handričkou.

Zloženie: včelí vosk, karnaubský vosk, vosk z cukrovej trstiny, jojobový olej, pomarančový olej, rastlinný stearín, čpavok, voda.

Koža je prírodný produkt, ktorý prichádza do intenzívneho kontaktu s koňom aj jazdcom. Preto sa produkty starostlivosti o kožu ZEDAN tiež skladajú z čisto prírodných látok a sú certifikované a kontrolované podľa Štandard produktov starostlivosti NCP.

Koža je úžasný prírodný materiál. To oceňujú nielen ľudia, ktorí s týmto nádherným materiálom pravidelne pracujú. Vôňa kože, jej hebkosť na dotyk a pocit, ktorý kože vyvoláva, sú nenahraditeľné.

V jazdeckom športe je koža prakticky nenahraditeľná a používame ju rôznymi spôsobmi. A zaťažujeme ju intenzívne. Musí odolať maximálnej záťaži aj neustále nepriazni vetru a počasie. Spaľujúce teplo alebo tuhá zima. Sucho a dážď. Koža odoláva intenzívnej námahe a práve vďaka tejto odolnosti sa presadila v jazdeckom športe.

Aby nestratila svoje úžasné vlastnosti a poskytovala potešenie po celé roky a desaťročia je absolútne nevyhnutné o ňu starať.

Celé zloženie do poslednej použitej látky nájdete na obale. Pretože si myslíme, že je dôležité vedieť, čím je vaša kožené výrobky ošetrené a s čím príde do styku jazdec i kôň.
Všetky naše výrobky sú vyrábané výhradne z prírodných surovín a samozrejme neobsahujú prísady na báze minerálnych olejov, ako sú vazelína a parafínový olej. Pretože koža potrebuje pomerne málo vody, je jej podiel v našich výrobkoch zanedbateľný. A ak je potreba, ako napr. Pre kožené mydlo potom jednoducho pridáte vodu podľa potreby.

Pre naše obaly sme si cielene vybrali materiály ako sklo, pocínovaný plech a papier, pretože tieto materiály majú v súčasnosti najlepšie recyklačné bilanciu.