0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Maska so strapcami Cover ružová Shetty, Shetty

Výrobca: Busse
EAN: 4026107505572
Kat. číslo: 7000061
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 21,99 EUR


ks

POPIS

Vážne zvláštne maska ​​a nie je zlá. Po testovaní v sezóne 2018 na jednej z ľahkých mucharok a ako jedna z mála zaradená do predaja.

Primárne: je fakt zvláštne a je dobrá. Najviac "divný" je materiál temena a pod žuchvami.

Ako by bol vyložený tenučkým molitanom a vážne som v neho nemala dôveru z hľadiska zaparenia. Ale jediné miesto, kde sa kôň v maske potil, bola pomerne veľká, vopred neodstránená látková ceduľka s informáciami o výrobku :-), ktorú rovnako normálne majiteľ nastrihne prvý. Tá akoby "vypchatá" farebná sieťovina je super a super vetrá! Pripomenulo mi to princíp protipotících podložiek pre deti do autosedačiek, ale táto sieťovina použitá na maske navyše ešte mierne pruží.

Dva sucháče, ktorými sa maska ​​zapína pod žuchvami už potom nemusí byť na gumách. Inak už je to taká klasika, plavkovinové uši (Lycra-Nylon materiál), dobre priehľadná sieťka na očiach.

Dostatok priestoru na oči je zaistený jednak záševkami, druhak takým tuningom - síce maska ​​nie je vyložene obručová, ale miesto, kde obručové masky majú obruč, je tiež vystužené do oblúčika.

Strapce na nose. Klasika, ak budú zrovna vášmu koni príliš dlhé, nie je problém ich zastrihnúť a konce opáliť zapaľovačom.

Veľkosti od Shetty až po X-full pre chlaďasov

(veľké veľkosti sú v kategórii "Kôň": https://www.spokojenykun.eu/maska-s-trasnemi-cover-seda-d589/?var=1075).