0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Chránič krku pro muchaře, tmavě modrá, Pony

Výrobca: Waldhausen
Kat. číslo: 40705
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 25,99 EUR


ks

POPIS

3 sezony prověřený, akorát zase jinak barevný...Kvalitativně naštěstí furt stejný :-) Ideální jak pro muchaře na začátku či konci sezony, pro koně, kteří si dřou jen krk, tak celoročně nebo pro nemuchaře, jako ochranu zapletené hřívy před závody - s jistotou, že se kůň nezapaří ani ve vedrech!

Krk je ze stejného materiálu jako ekzémovky od Waldhausenu. Vyroben tedy z funkčního materiálu, prodyšného, minimalizujícího pocení. Materiál je promokavý, ale rychle schne bez zapaření. Chránič krku se nasazuje přes hlavu. Krční díl u hlavy drží výborně i samostatně, bez uchycení k masce nebo ohlávce, i když přezky na to jsou. Deka se zapíná na trojzubec pásem okolo hrudníku (gumový gurt), na nějž navlékneme pás z dílu pod předníma nohama. Pokud bude pás pod předíma nohama vašemu koni moc dlouhý, lze jej namotat na gurt a tím zkrátit. Guma je klasická, širokánská pruženka, neodírá. 

Výrobce Waldhausen tento díl doporučuje v kombinaci s jejich ekzémovou dekou, osobně si ale současné použití obou produktů neumím moc představit...zato s klasickou síťovkou, např. Waldhausen Protect (Stříbrná, Zebra - mají stejný střih i materiál, liší se jen v barvě) je kombinace šikovná.

 

DOSTUPNE VARIANTY

  označení dostupnosť cena
Pony
skladom
0 EUR
Cob
skladom
0 EUR
Full
na dotaz
0 EUR