0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Byliny pre správnu funkciu pečene, balenie 1kg rezané byliny

Stiefel Byliny pro správnou funkci jater, sáček 1 kg řezané byliny  
Výrobca: Stiefel
EAN: 4037877093305
Kat. číslo: 1001185
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 29,86 EUR


ks

POPIS

Byliny pre správnu funkciu pečene, vybalancovaná zmes vhodná pre detoxikačnú kúru, ideálne na jar a na jeseň. Obsahuje dostatok horčín a tanínov, ktoré môžu podporiť správnu funkciu pečene a tým i pozitivne ovlivniť pohodu celého organizmu.

Stav pečene sa odráža na stave kože, preto je vhodné najmä u koní s kožnými problémami, ako sú ekzémy a vyrážky, podporiť ich liečbu i vnútorne. Pre tento účel sú Stiefel Byliny pre správnu funkciu pečene ideálne. Používajte ako kúru až na 30 dní, nekŕmte celoročne. Ďalej sú tieto byliny vhodné ako detoxikačná podpora rekonvalescencie pri a po náročných liečbach, po silnom začervení a následnom odčervení. So svojím veterinárom konzultujte možnosť podpory liečby onemocnenia pečene (hepatitída, nádory a iné) a pri intoxikáciách (otravách).

So semenami ostropestreca, čiernej rasce, petržlenu a púpavy lekárskej. Semená ostropestca vykazujú vysoký obsah sylimarinového komplexu (cez 3%), ktorý môže vychytať volné radikály a podporiť regeneráciu pečeňové tkanivo. Byliny môžu účinne napomôcť vyčisteniu pečeňového tkaniva, ostropestrec sa chová tiež hepatoprotektívne.

Byliny Stiefel: nemecká kvalita za rozumné ceny. Byliny majú dohľadateľný pôvod a až na výnimky pochádzajú všetky z Evrópy. Obal zachováva kvalitu bylín. Vrecko je so zipsom, otvorené byliny tak môžete dobre uchovať i vo vlhkejších stajniach.

ZLOŽENie: Ostropestrec mariánský - semená 40%, černucha siata - semená 10%, púpava lékarska vňať 25%, púpava lékarska - koreň 5%, petržlen koreň a vňať 10%, petržlen stonky 10%

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Hrubý protein 15,30 %, hrubé oleje a tuky 15,30 %, vláknina 14,10 %, hrubá popolovina 7,40 %

KRMNÝ NÁVOD: velký kôň: (600 kg): 60 g denne (1 kg = dávka na cca. 16 dní)

                         malý kôň: 30 g denne


Jedna kúra trvá 30 dní. V prípade potřeby kúru opakujte 2x – 3x ročne. Vhodné je tiež kombinovat so Stiefel Byliny pre správnu funkciu obličiek. Podávajte suché v krmive alebo pripravte odvar.
 

Semena ostropestreca mariánskeho obsiahnuté v tejto zmesi by mohli zpôsobiť pozitívny dopingový nález. Doporučujeme uplatnit 48h ochrannú lehotu.