0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Akut lotion (Fľaša s dávkovačom, 250 ml)

Stiefel Akutlotion, okamžitá pomoc při kožních problémech koní, lahvička 250 ml   Stiefel Akutlotion, okamžitá pomoc při kožních problémech koní, lahvička 250 ml  
Výrobca: Stiefel
EAN: 4037877091004
Kat. číslo: 1001705
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 29,67 EUR


ks

POPIS

Stiefel Akut Lotion, okamžitá pomoc pri kožných problémoch.

Malý, ale šikovný. Tak možno charakterizovať Akut Lotion, mlieko špeciálne vyvinuté pre akútne kožné problémy. Výborné na porušenú kožu, rozpraskanú do krvi, teda lézie v akútnom štádiu napríklad podlomy, pre ktoré bol Akut Lotion pôvodne špeciálne vyvinutý. Akut Lotion chráni citlivé miesta a podporuje obnovu poškodených častí kože pomocou unikátnej zmesi prírodných extraktov. Prináša okamžitú pomoc pri problémoch. Obsiahnuté účinné látky pozitívne pôsobia na odreniny, ekzémy a kožné podráždenia. Ošetrujúci balzam Akutlotion podporuje pružnosť kože, dá sa použiť napr. na podlomy. Na silnú, pružnú kožu nepreniknú roztoče, plesne a parazity tak jednoducho.

Mlieko dobre vmasírujte do postihnuných miest, aby účinné látky prenikly do kože a posilnili ju.

Ako použiť Akut Lotion v konkrétnych prípadoch? Napr. u letnej vyrážky, pokiaľ už dôjde k tomu, že sa kôň škriabe miesta až do krvi, použite ako prvú pomoc práve Akut Lotion. Potom, ako sa ranky zatiahnu, používajte ďalej napr. Eczem Protect, prípadne Bioolej, alebo Čajovníkové mlieko, pokiaľ koni vyhovujú lepšie ako Eczem Protect. Úspešné riešenie letnej vyrážky podporte správnou výživou.

 

Obsah: 250 ml