0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Recenze od Lucie Králové

Recenze od Lucie Králové ????⬇️

Ahoj,

asi poprvé se mi děje, že musím napsat recenzi a budu ráda pokud budeš sdílet dále pro lidi, kteří mají u koní problém s kopytem jako nastalo u nás s kobylou. Aneb až zase někdo bude rozporovat zda NAF funguje a k čemu je dobrý!
Bohužel se stalo, že během sezony kobyle prasklo kopyto, a v jednu chvíli už to bylo natolik špatné, že se kobyla musela na pár týdnů stáhnout ze závodění a změnit kování. Posílám fotku jak kopyto vypadalo v srpnu, kde je naprosto evidentní, že bylo potřeba kopytu pomoci, co jen to šlo. Hned jsme nasadili NAF- Biotin plus pro zdravá kopyta, poté Pro Feet liquid pro zdravá kopyta s biotinem + každodenní mazání NAF Pro Feet Hoof moist - přírodní mastí na kopyta.
Naprosto upřímně musím říct, že nás NAF zachránil. Dokonce i sám veterinář byl překvapen jak rychle se kopyto zlepšilo a kobyla ještě stihla zakončit sezonu výhrou. Kdokoliv by kdy pochyboval zda výše zmíněné přípravky fungují, tak na 100 %, I když zrovna u kopyt je to běh na dlouho trať, výsledky za to stojí. NAF je pro nás volbou číslo 1.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Související obrázky