0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Soľný bar Univerzál - zvýhodnený set obsahuje: 3kg BIOTIN +, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO (Balenie 12kg) (Balenie 12 kg)

Náš tip
Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO   Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO   Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO   Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO   Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO  
Výrobca: S.I.N. Hellas
EAN: 4260445661044
Kat. číslo: 9150
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 37,99 EUR


ks

POPIS

Cenovo zvýhodnené balenie 4 základných minerálnych lizov, ktoré užije každý kôň.

ZINKOBLOK

Minerálne liz so zinkom aktívne podporuje vylučovanie toxínov z tela, rast zdravé a lesklé srsti, rast a dobrý zdravotný stav kopýt, zlepšenie plodnosti aj rastu a celkový zdravotný stav. Znižuje pravdepodobnosť plesňových ochorení.

Pôsobenie a prednosti lizu:

- zdravá rohovina, koža a srsť

- posilnenie obranného systému organizmu a zvýšená odolnosť proti plesňovým ochoreniam

- zlepšenie plodnosti

- podpora detoxikačných procesov v organizme

SUPER MAG

Minerálne liz s horčíkom, vápnikom a fosforom supermag.

Horčík je vysoko dôležitou minerálnou látkou, ktorá sa ukladá nielen vo svaloch, ale spoločne s vápnikom a fosforom tiež v kostiach (cca. 12% všetkého horčíka v tele) a v zuboch. Horčík platia za kľúčový prvok pri tvorbe svalovej hmoty, pri metabolizme svalov a tým aj pre zdravú funkčnú svalovú hmotu.

Soľný liz Supermag je svojou špeciálnou kombináciou horčíka, vápnika, fosforu a ďalších minerálnych látok ideálnym prostriedkom pre dodanie horčíka pri jeho zvýšenej potrebe. Tá nastáva často u mladých zvierat, pri stresových situáciách, u starších zvierat alebo u zvierat citlivých na zmenu počasia.

Dostatočné zásobovanie horčíkom nie je často dosiahnuté základné výživou. Supermag je teda skvelým prostriedkom, ako zabezpečiť rovnomerné dlhodobé zásobovanie horčíkom, najmä u pastierskych chovov.

BIOTIN PLUS

Minerálne soľný liz s biotínom Biotín plus dopĺňa ideálne dennú kŕmnu dávku optimálnym mixom soli, stopových prvkov a biotínu.

Biotín pozitívne pôsobí na štruktúru a pevnosť kopýt i srsti. Táto skutočnosť je vedecky podložená. Biotín podporuje vznik keratínu, ktorý je súčasťou rohoviny (napr. Kopýt). Kŕmenie biotínu zlepšuje spolu s ďalšími faktormi zloženie rohoviny kopýt.

Základom produktu Biotín plus je kvalitný stredomorská soľ s prírodným jódom a stopové prvky spolu s vitamínom E a biotínom. Náš soľný liz je svojím zložením úplne originálny a jedinečný a nemá na trhu konkurenta.

Pôsobenie a prednosti biotínu:

- Nevyhnutný pre krásna, pevná kopytá a kvalitnú srsť
- Znateľné zlepšenie obranyschopnosti organizmu.
- Podporuje zdravú a silnú kožu.
- U kráv pôsobí preventívne proti mastitíde (zápal mliečnej žľazy)
- Môže vylepšiť kvalitu mlieka

MEDITERIANEO

Morská soľ s prírodným obsahom jódu bez prísad.