0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Sieťová maska ​​Farnam s ušami, Koň / horse

Doprodej
 
Výrobca: Farnam
EAN: 086621607576
Kat. číslo: 3020
Dostupnosť: na dotaz
Variant:
Cena: 36,99 EUR


Je nám ľúto, ale tento produkt sa teraz nedá objednať.

POPIS

 

Kvalitná a pohodlná maska ​​z vysoko pevného a odolného materiálu chráni citlivé partie okolo očí a uší pred dotieravým hmyzom. Pevná šedá sieťovina držiaca tvar.

Dvojitý (teda chránený) suchý zips zároveň znemožňuje nenechavými konským kolegom sucháč rozlepiť a masku zložiť. Masku je možné prať v práčke na nižšiu teplotu s použitím malého množstva šetrného pracieho prostriedku.

Lemovaná chlpatým mikroplyšom, farba lemu podľa skladových dostupnosťí.

Maska je výrobcom doporučovaná pre zrýchlenie hojenia zranenia oka, však údaj o percente blokovaných UV lúčov z obalu nejako vymizol ... Dostupná veľkosť "Arabian", "Horse" a "X-large". Arab - ideálne pre plnokrvné Arabi, väčšie pony, zodpovedá cca európske MENŠIE cob, Horse sedí väčšine teplokrvníkov s "priemernou" hlavou, X-large je vhodná pre väčšie teplokrvníky, kríženca s chladnokrvník a drobných chlaďáskov.  Iba varianta s ušami!  

Masky mávame v rôznych farbách lemu: modrá, zelená, čierna a gaštanová (tá je v reáli taká viac vínovo červená).

Ak preferujete určitú farbu lemu, napíšte toto, prosím, do poľa "Poznámka", v ideálnom prípade ešte uveďte farbu náhradnú. Nie vždy máme všetky farby skladom, ale budeme sa snažiť Vám vyjsť v ústrety.
 

DOSTUPNE VARIANTY

  označení dostupnosť cena
Koň / horse
na dotaz
36,99 EUR
X-large
skladom
36,99 EUR
arab
na dotaz
36,99 EUR