0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Olej z čiernej rasce (Fľaša s dávkovačom, 1 l)

Stiefel Olej z Černého kmínu pro silný imunitní systém, láhev s dávkovačem 250ml   Stiefel Olej z Černého kmínu pro silný imunitní systém, láhev s dávkovačem 1 l  
Výrobca: Stiefel
EAN: 4037877102229
Kat. číslo: 1001310
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 52,52 EUR


ks

POPIS

100% za studena lisovaný prírodný olej z čiernej rasce pre kone je vyrobený zo semienok čiernej rasce. Má pozitívny vplyv na trávenie, dýchacie cesty, na kožu a srsť, vhodný aj pre kone s ekzémom.

Čo bolo dobré pre Kleopatru, je dobré i pre nás, resp. naše kone :-). Používanie oleja z čiernej rasce (černuchy siatej) má mnoho pozitívnych dopadov, nie nadarmo je používaná od dôb Hippokrata, nájdeme ju vo východočínskej medicíne, tibetskom liečení i v nejnovších lekárskych postupoch a vedeckých článkoch...

Olej z čiernej rasce je všeobecne drahšia záležitosť v porovnaní s inými olejmi, v prípade Stiefel Oleje z čiernej rasce ale zaručujeme najvyšší kvalitu: neobsahuje prímesy iných olejov, jedná se teda o 100% čistý olej zo semien černuchy a je za studena lisovaný s dohľadateľným pôvodom (Egypt). 

Černucha je predmetom mnohých vedeckých výzkumov, hlavne v nej obsiahnutý thymoquinon a v nezanedbateľnom množstveí i karvakrol a dalšie terpeny: Je potvrdený antioxidačný, antimikrobiálny a protizápaľový účinok týchto zlúčenín,  napomáhajú k vyrovnávaniu krevného tlaku, olej z černuchy je doporučovaný lekármi ako podporný prostriedok k zvládnutiu alergických reakcií (alergici - astma, ekzémy sa v priebehu podávania kapslí s olejom z černuchy subjektivne cítili oveľa lepšie ako pacienti bez nich).

Hlavne u koní s ekzémami a kožnými problémami nájdeme pre olej z černuchy uplatnenie ako pri užívaní vnútornom, tak vonkajšom.

Zloženie: 100% olej z čiernej rasce

Analytické zložky: Hrubé oleje a tuky 99,50%

Krmný návod: velké kone (600kg): 15-25 ml denně

                       malé kone a pony: 10-20 ml denně  

Balenie: 250 ml, 1 l fľaša s dávkovačom

 

DOSTUPNE VARIANTY

  balenie dostupnosť cena
Fľaša s dávkovačom, 250 ml
skladom
19,56 EUR
Fľaša s dávkovačom, 1 l
skladom
52,52 EUR