0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Cashel Crusader Standard Maska s ušami (MSH, SH), malý pony/odstávča/shetland

Výrobca: Cashel
Kat. číslo: 30211
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 29,99 EUR


ks

POPIS

 

Pre veľké kone vyberte Cashelku v kategórii Kôň: https://www.spokojenykun.eu/maska-cashel-crusader-standard-s-usima-d189/

Jedna z naozaj mála kvalitných masiek s UV filtrom aj vo veľkosti pre najmenších prďoly :-) "Must have" pre maých muchárov. Maska Cashel Crusader je vysoko kvalitná, takmer dokonalý produkt.

Unikátny strih a viac veľkostí na výber sú dôvody, prečo dobre padne každému koni, poskytuje dostatok priestoru v oblasti očí, dobre drží ako na ušiach, tak vďaka otvoru na ofinu.

Materiál je veľmi pevný, odolný a podľa výrobcu bránia prestupu 70% škodlivých UV lúčov. Okraje masky sú obšité mäkkým fleecom pre väčší komfort nosenia.

Ušiska z funkčného materiálu, kôň sa pod maskou nezaparí. Pružný dvojitý sucháč na zapnutie pod žuchvami.

Vďaka širokej škále veľkostí možno masky Cashel Crusader napasovať na takmer každého koňa. V priebehu desiatich rokov, kedy masky predávame v rádoch stoviek kusov, sa to nepodarilo iba u dvoch kúskov :-))).

Nebojte sa nás kontaktovať, radi pomôžeme s výberom správnej veľkosti. Pokojne merajte aj podľa vygooglených tabuliek, ale nikdy sme nemenili toľko netrafených veľkostí, ako keď sa zákazníci riadili len podľa nich :-). To nám ale nevadí, veľkosti u čistých, odchlných, iba vyskúšaných, meníme bez blbých kecov :-)

Pri použití pre kone postihnuté letné vyrážkou odporúčame otvor na ofinu zašiť niekoľkými stehmi bavlnkou, aby nedošlo pri škrabaní k polámaniu hrív. V takom prípade šticu (prípadne jej zvyšok) pod maskou zapleťte do vrkočov :-)  

Pidivelikosti: žriebä / minihorse, zodpovedá minishetlandovi                      malý pony / odstavčaťu, zodpovedá Shetland (pozor, väčším Shetlandom s kýblíčkovou hlavou môže byť aj malá)

DOSTUPNE VARIANTY

  označení dostupnosť cena
malý pony/odstávča/shetland
skladom
29,99 EUR
Minihorse/hrieba/MSH
skladom
29,99 EUR