0

Carr&Day&Martin Switch Pro (Kill Itch), fláška 500ml

Výrobca: Carr&Day&Martin
EAN: 5021544403503
Kat. číslo: 7028
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 45,99 EUR


ks

POPIS


Mlieko s benzylbenzoátem, ktoré pomáha v mnohých prípadoch úspešne zmierniť svrbenie na únosnú mieru. Pre kone s diagnostikovanou letnou vyrážkou je ideálny.

Jeho prvé použitie pri prvých príznakoch svrbenia, však možno použiť kedykoľvek v priebehu sezóny. Výrobca totiž udáva, že ak je Switch Pro (Killitch) aplikovaný hneď na začiatku mucharské sezóny, tak sa pri dodržaní dávkovania nemusí letná vyrážka ani rozbehnúť. K tomuto efektu sme sa ani s KillItchem sami bohužiaľ nedopracovali, ale upokojenie a zníženie škrabanie bolo u nášho prvého mucharovi výrazné. Dúfame, že práve vášmu koni bude "sedieť". Switch .

Prenahrádza v niektorých krajinách obľúbený KillItch, podľa slov nášho dodávateľa ide o to isté. Pre porovnanie mrknite na pripojené fotky.

Na prvý pohľad sa mlieka javí úplne totožne. Killitch je v krajine výrobcu (UK) predávaný a registrovaný ako veterinárne liečivo, predaj je povolený teda iba veterinárom. V SR jeho predaj nie je povolený vôbec. Switch pre má rovnakú účinnosť, podobný obsah účinných látok a je deklarovaný ako veterinárny prípravok, číslo schválenia 117-17 / C. Teda ak nakupujete od registrovaného dovozcu, môžete ho voľne predávať koncovým zákazníkom. Pokiaľ ho dovážate napríklad z členských štátov EÚ, je registrácia pre predaj v SR na vás. Spotreba je závislá na tom, koľko miest a v akej ploche musíte mazať, dá sa vydržať aj s jednou fľaškou na sezónu, majitelia ťažkých muchárov potom udávajú spotrebu okolo 1,5 l / rok.

Použitie rovnako ako KillItch.

Pred použitím čítajte pozorne etiketu výrobku! Schválené pre predaj v Českej republike od registrovaného dovozcu Ghoda s.r.o. Držiteľ rozhodnutia o schválení a distribúcia v SR: Ghoda s.r.o., Husinecká 10, 130 00 Praha 3, číslo schválenia 117-17 / C

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace