0
0 položek
0 EUR
predaj@spokojnykon.eu   |   +420 777 270 058

Bucas BuzzOff Zebra Rain Full Neck síťovaná deka i do deště

Bucas BuzzOff Zebra Rain Full Neck síťovaná deka i do deště   Bucas BuzzOff Zebra Rain Full Neck síťovaná deka i do deště  
Výrobca: Bucas
Kat. číslo: 5004
Dostupnosť: není, bude objednáno
Cena: 154,99 EUR


ks

POPIS

Bucas prostě bude Rolls Roycem mezi dekami a asi budou vždy napřed před ostatními výrobci. A zase to vychytali. Zkombinovali dokonalou pláštěnku s dokonalou síťovkou a je z toho perfektní deka na léto, kdy se horko střídá se silnými dešti, případně kolikrát prší, či doslova chčije :-) několik dní v kuse. Známe naše červny....horní část deky je z prodyšného, ale zároveň voděodolného (resp. vodoodpuzujícího) materiálu, který je navrch překryt patentovanou vrstvičkou teflonu. Z pláštěnkových metriálů to nejlepší, co je na trhu. Materiál sám o sobě odráží sluneční paprsky a redukuje tak UV záření. Deka dýchá a koni nepromokne to nejcitlivější: záda. Boky jsou pak z klasické poctivé, dvojité síťoviny (rychle schne), která nepropustí ani tiplíka a naprosto bezkonkurenční prodyšné podložení prsou, měkké, ale uvnitř zase s prodyšnou membránou.... Dostatečně velký, odnímatelný břišní díl s gumičkami (viz. přidaný obrázek), který tak nestahuje deku v oblasti loktů a pomáhá deku spolu se zápinkami na zadních držet na správném místě. Krční díl s třemi poctivými suchými zipy s gumičkou plynule navazuje...a široký kryt ocasu už je jenom třešničkou na dortu. Jo. Teď už je to prostě hodně dobrá deka.

Maska není součástí deky a v případě potřeby ji bohužel musíte obejdnat zvlášť. Maska je využitelná jak s dekou, tak bezvadně drží i bez ní.

Pozn.: Moderní zebří pruhování má prý "odpuzovat" hmyz na tom principu, že hmyz mate a tím snižuje počet hmyzu dosedajícího na koně.

V běžné nabídce máme deky typu Full neck - tedy s krkem (+ břišním krytem), protože stále jdeme cestou té nejefektivnější ochrany proti hmyzu. Budete-li mít z nějakého důvodu zájem o tuto deku bez krku, ozvěte se nám přes webový formulář nebo mail (prodej@spokojenykun.eu), učiníme Vám rádi nabídku.

POZOR, pokud deku potřebujete pro muchaře: silně drbající se koník může na některých místech časem poškodit teflonovou vrstvu. Při velmi silných, delších deštích by mohla začít po nějaké době prosakovat. Prosím, kontrolujte vašeho koně v takových lijácích (zejména bude-li deka např. v oblasti kohoutku a kořene ocasu viditelně odřená)  a v případě nutnosti obnovte nepromokavost horní vrstvy impregnací (již brzy v naší nabídce).

DOSTUPNE VARIANTY

  dostupnosť cena
není, bude objednáno
0 EUR
není, bude objednáno
0 EUR
není, bude objednáno
0 EUR
není, bude objednáno
0 EUR
skladom
0 EUR