KONTAKT

Ghoda s.r.o.
Husinecká 10
13000 Praha 3
tel: +420 226 254 194
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠE

TOVAR V AKCII

NOVINKY

arr3GLS-změnaVážení zákazníci, z důvodu zdražení služeb GLS zatím dočasně zastavujeme od 3.10.2016 možnost... arr3Máme facebookovou stránkuVážení zákazníci, založili jsme facebookovou stránku našeho eshopu, kterou naleznete zde:... arr3Nové produkty, nová doprava: nová sezóna 2016!Milí zákazníci, letos na eshopu makáme, co to dá! Přinášíme novou řadu kosmetiky Absorbine a z toho...

» Dodacie lehoty

V prípade, že tovar máme skladom (položka označená „skladom“), vyexpedujeme ho bez zbytočného odkladu najneskôr do 2 pracovných dní po akceptácii objednávky. V sezóne sa snažíme o expedíciu do 24 hodín. O odovzdaní tovaru prepravcovi budete informovaní emailom. Pokiaľ tovar skladom nemáme, je vo väčšine prípadoch už objednaný a o predpokladanom dátume doručenia budete informovaní telefonicky alebo emailom. Taktiež v prípade problémov s dostupnosťou niektorého tovaru u nášho dodávateľa budete o tejto skutočnosti ihneď informovaní.

Skladová dostupnosť je len informatívna, mení sa každú minútu a nie je vždy možné zaručiť, že v okamžiku potvrdenia objednávky bude tovar stále dostupný, najmä pokiaľ je skladom posledný kus. Ďakujeme za pochopenie.

V sezóne 2017 ponúkame medzi možnosťami dopravy GLS, DPD, PPL a GEIS. Kuriery prepravných služieb prichádzajú druhý deň ráno a ďalší alebo následujúci deň býva objednávka u Vás. Odosílame zo skladu v Českej republike.

Pozn.: Prosím, pokiaľ ste po objednaní tovaru neboli kontaktovaní (telefón, email) s informáciou o jej fyzickom odoslaní či spresnení dátumu odoslania, kontaktujte nás prosím emailom (predaj@spokojnykon.eu) alebo telefonicky. Je možné, že sme Vašu objednávku neobdržali (aj napriek tomu že ste po odoslaní objednávky obdržali automatický potvrdzujúci email) alebo bola chybne vyplnená tak, že sa nám nepodarilo Vás skontaktovať.

Ďakujeme.

ZTU0ZWQ3OW